Kunhan nyt linkittelen

pni • 2.9 2008, 11.35

Piti kirjoittamani ilmaisesta sisällöstä, blogeista, tiedotusvälineistä ja siitä miksi en maksa paperilehdistä, mutta teksti venyi ja paukkui, kierteli ja sekoili kunnes olin kadottanut punaisen langan. Päätin laittaa sanat parkkiin – odottamaan jotain hetkeä tulevaisuudessa jolloin saan ajatukseni kasaan. Julkaisen tässä kuitenkin sen kappaleen josta jaaritteluni sai alkunsa:

Koska en maksa hs.fi:stä tai paperihesarista (en ole koskaan maksanutkaan, tilasin aikanaan HBL:ää, mutta senkin lopetin jo kauan sitten) en ole lukenut sitä Jouni Tervon kirjoitusta jonka kommentointia (ja sen kommentointia) on ollut vallan hienoa lukea herrojen Haakana ja Lintulahti blogeista.


RSS 2.0 flöde av synpunkterna till detta inlägg. Du kan lämna en kommentar, eller pinga från ding egen sajt.


View blog reactions




en synpunkt

Länkar från andra sajter

  1. Jaarittelua sisällöistä ja tarjonnasta | skrubu.net blog


Vad tycker du?


Följande formatering är tillåten: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Prenumerera på RSS 2.0 för inläggen och/eller kommentarerna.

Skrubu.net: Some rights reserved