Ikkunan takana Voi olla että kotimatka vaatii hiukan ylimäääräistä ponnistelua. By Pekka MA View all of Pekka's posts.
Lopullinen todiste elämästä vieraantumisesta. Kuvan nähtyäni piti kääntyä 180 astetta ja katsoa ikkunasta ulos. Toden totta, luntahan siellä. Pitää varmaan asentaa tuo tyhjän panttina oleva webcam ikkunalaudalle, jotta näkee sään turhia hötkyilemättä.
Mulla ikkuna on vain n. 90 asteen kääntymisen päässä. Jos olis 180 niin pitäis kyllä webcam hankkia. Voi tätä ponnistusten määrää.
Lopullinen todiste elämästä vieraantumisesta. Kuvan nähtyäni piti kääntyä 180 astetta ja katsoa ikkunasta ulos. Toden totta, luntahan siellä.
Pitää varmaan asentaa tuo tyhjän panttina oleva webcam ikkunalaudalle, jotta näkee sään turhia hötkyilemättä.
Mulla ikkuna on vain n. 90 asteen kääntymisen päässä. Jos olis 180 niin pitäis kyllä webcam hankkia. Voi tätä ponnistusten määrää.
Hieno kuva ja jännä idea. Ponnistus on ymmärrettävä.
Liukuesteet enemmän kuin tarpeen.